Chciałbyś kontrolować jakość swojego snu, poziom stresu, w dowolnej chwili sprawdzać częstotliwość bicia serca i śledzić ilość spalanych kalorii? Możesz to zrobić za pomocą jednego, małego urządzenia, które jednocześnie będzie Twoim budzikiem, stoperem, kalendarzem i prezenterem pogody.

Więcej niż modny gadżet

Masz dość ciągłego szukania w telefonie budzika, kalkulatora, kalendarza lub aparatu? Wszystkie te funkcje znajdziesz w małym urządzeniu, który możesz mieć zawsze przy sobie. Idealnie sprawdzi się zarówno w pracy, jak i na zakupach, treningu czy na basenie, jednak zalet smartwatcha jest znacznie więcej, to nie tylko modny gadżet. Ten niewielki sprzęt pomoże Ci zadbać o Twoje zdrowie.

dba o zdrowie

Jak smartwatch pomoże Ci dbać o zdrowie?

Odpowiedz sobie szczerze, ile razy próbowałeś wyznaczyć nowy plan treningowy, lecz po tygodniu zapominałeś o swoich ustaleniach? Jeśli udało Ci się wyjść na siłownię ale zamiast ćwiczyć, traciłeś cenne minuty na rozmowy ze znajomymi , to ten mały gadżet pomoże Ci zapomnieć o dawnych błędach. Zobacz, jakie funkcje ma smartwatch.

zdrowy sen

Śledź fazy snu

Zdrowy sen jest niezbędny do regeneracji całego organizmu. Smartwatch dzięki czujnikom ruchu i tętna informują Cię o tym, ile czasu spędzasz w najważniejszej fazie głębokiego snu. Będziesz mógł ustalić, jaka pora zasypiania jest dla Ciebie odpowiednia i ile godzin potrzebujesz, by obudzić się w pełni sił.

Sprawdzaj jakość treningu

Smartwatch będzie na bieżąco informował Cię o ilości spalanych kalorii i poziomie intensywności treningu, ponieważ obserwowanie wydatku energetycznego to jeden ze sposobów na zwiększenie motywacji do ćwiczeń.

Monitoruj kobiecy cykl

Smartwatch to świetny gadżet dla kobiet, dzięki niemu każdej chwili sprawdzisz, w którym momencie cyklu menstruacyjnego się znajdujesz. Szybko ustalisz, kiedy zbliżają się dni płodne oraz kiedy wypada kolejna miesiączka. Możesz włączyć powiadomienia, które sprawią, że będziesz czuła się pewnie i komfortowo.

Ustal poziom stresu

Długotrwały stres negatywnie wpływa na zdrowie, dlatego postaw na regularną aktywności fizyczną i w miarę możliwości uproszczenie swojego życia. Smartwatch pomoże Ci odprężyć się ułatwiając słuchania ulubionej muzyki bez używania telefonu.

zdrowa ciąża